Ucuza Oyun Almanın Yeni Adresi

Oyun Tutkunlarının Yeni Adresi: Game Pazarı

 

Sitemiz game pazarı tamamen interaktif bir ortam oluşturmaktadır. Oyun tutkunları birbirlerinin ilanlarını görüp takip ederek alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilir. Sitemizin ana sayfasında oyunlar ve ilanlar için iki ayrı kısım bulunuyor.

 

 Hedef oyuncu kitlesine ulaşmak için sektördeki oyun üreticileri de sitemizi aktif olarak kullanabilir. Ek olarak platformumuzda playstation 4 oyunları ve seçenekleri hakkında geniş kapsamlı bir tarama yapılabilir.

 

 Ücretsiz İlan Verme ve Dükkan Açma Avantajları

 

 Game pazarı açıldığı ilk günden bu yana ücretsiz ilan verme avantajlarını sunmaktadır. Verilebilecek ilanlar toplamda dört ayrı kategoride değerlendirilmeye açıktır. Yeni platformların içerisinde ucuz ps4 oyunları yer almaktadır. Aynı zamanda xbox one, nintendo swithc, wii u ve Pc seçenekleri de aynı kategoride sıralanıyor.

 

 Güncel platformların dışında eski platformlar da türün meraklıları için sitemizde bulunuyor. Playstation 3 ve X Box 360 kısımlarına tıklayan ziyaretçiler bu alanda satışa çıkarılan tüm ürünleri görebilir.

 

 Taşınabilir ve klasik başlıklarında yer alan oyunlar da ücretsiz ilan verme seçeneklerinde yer almaktadır. Sitemizde her çeşit oyun GET bağlantılı olarak satışa çıkarılıyor. Bu sayede %7 oranındaki düşük komisyon ücretlerinden faydalanmak da mümkün olmaktadır.

 

 Eski ve klasik sürümlerde yer alan ikinci el oyun seçenekleri sadece Playstation için geçerli değil. Bunun yanı sıra gamecube ve nintendo 64 gibi oyunlar da özellikleri incelenerek en uygun fiyatlarda satın alınabilir.

 

 Sitemizde Bir Başka Seçenek: Etkinlikler

 

 Zengin içeriklerimizle oyun tutkunlarının yeni ve popüler adresi olmaya devam ediyoruz. Ana sayfamızda etkinlikler bağlantısı da mevcuttur. Bu alana tıklayan kişiler oyun turnuvalarına katılabilir.

 

 Etkinlikler sayfasından turnuvaların tarihleri ve katılım koşulları hakkında detaylı bilgiler alabilir. Birçok oyuncu sitemizi kullanarak turnuvaların heyecanını yaşamakta ve kazandıkları takdirde para ödülleri de almaktadır.

 

 Sitemizin Sunduğu Diğer Avantajlar

 

 Sitemize üye olan herkes harita üzerinden çevresindeki oyun satışlarından anında haberdar olabilir. Aynı zamanda site içi mesajlaşma özelliği sayesinde son çıkan ve siteye yüklenen oyunlar hakkında hızlı bir şekilde bilgi alabilirler.

 

 ​​​​​​​Sizlere sunduğumuz bir diğer önemli avantaj ise ucuz e-pin satışlarıdır. Bu özellik ile birlikte online oyunlara hiç vakit kaybetmeden para yatırabilirsiniz.

SİTE LİNKİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir