İnternet’ten En Kolay Para Kazanma Yöntemi

 

 

Bugün sizlere boş zamanlarınızda nasıl kolay bir şekilde para kazanacağınızdan bahsedeceğim. Muhtemelen çoğunuz bu sistemi biliyordur.Link kısaltma sistemi internet de para kazanmanın en kolay halidir. Bu işin en zor yanı linklere tık aldırmak. Şimdi nasıl kolay bir şekilde linklere tık aldıracağınızı göstereceğim.

İlk önce bir link kısaltma sistemine üye oluyoruz. Benim tavsiyem bc.vc buradan üye olabilirsiniz.Sonra kendimize bir blogger sitesi açıyoruz ve bu siteyi insanların ilgilerini çeken şeylerle doldurup yanlarına kısalttığımız linkleri ekliyoruz. Kendi oluşturduğum örnek siteye buradan bakabilirsiniz.

İkinci aşamada blogger sitemize açılış scripti ekliyoruz. Bu script kodunu bc.vc ye üye girişi yapıp aşığadaki resimde gösterilen alandan alıyoruz.

Şimdi asıl kısıma geldik. android yada ios telefonumuza connected.me uygulamasını indirip bir üyelik açıyoruz.Üyeliğin nasıl olduğu önemli değil blogger sitemizin urlsini kısaltıp tek tek connected.me deki insanlara göndermeye başlıyoruz. İnsanlar merakına yenilerek basacaktır.

Bir süre sonra connected.me de fazla mesaj attığınız için mesajlarınız iletilmemeye başlayacaktır. Bu sorunu da aşağıdaki videodaki taktiği uygulayarak çözeceğiz. Kullandığınız vpn’in ülke değiştirme özelliğinin olması çok önemli. Çünkü connected.me durmadan sizi engelleyecektir.

Yukarıdaki resim benim kısa bir süre içinde kazandığım miktar.Bu yöntemi kullanarak sizde günde 1-2 saat içinde en az 1 dolar kazanabilirsiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Böyle içeriklerin devamı için destek olmayı unutmayın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir