İnternette Kaliteli Vakit Harcayabileceğiniz 5 Eğlenceli Site

Hemen hemen hepimiz, canımız sıkıldığında internet alemine dalıyoruz. Eğer boş gözlerle ve geçmeyen can sıkıntınızla internette yolunuzu kaybettiyseniz uğrayabileceğiniz,gerçekten eğlenceli sitelerden birkaçını sizin için derledik.

3DT 

Arabalara merakınız bolsa ve aynı zamanda bir süre internette vakit öldürsem fena olmaz diyorsanız bu site sizin için ideal. Yüzlerce farklı araç, özgür ve geniş modifiye yelpazesiyle kendi aracınızı oluşturup paylaşabiliyor, üstelik modifiye kapışmasına sokabiliyorsunuz. Ayrıca mobil uygulaması da mevcut.

Virtual Piano

İçinizdeki Mozart’ı dışarı çıkartmak ve klavyenizi kullanarak gerçek bir piyano çalmak için en iyi site diyebiliriz. Kullanımı gerçekten çok basit ve ses kalitesi yüksek. 

This Is Sand

Bu sitede kum sanatı yapıyorsunuz. Kum ile kendi resimlerinizi oluşturabiliyorsunuz. Yazın sahillerde sopa alıp kumlara çizdiğiniz şekilleri burada da kum dökerek yapıyorsunuz. Aman dikkat yere dökmeyin.

Weave Silk

Bu site de yine This Is Sand gibi kendi eserlerinizi yaratabileceğiniz bir site. Simetrik neon çizgilerle kendi abstract sanatınızı oluşturabilirsiniz.

Pimp My Gun

Özgürce kendi silahınızı yaratabileceğiniz basit ve eğlenceli bir uygulama. İnternette vakit öldürmek için güzel bir seçenek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir