İnstagram’da En Kolay Nasıl Takipçi Kasılır

 

 

Bugün yazımızda günümüzde neredeyse her insanın kullandığı hayatımızda önemli rol oynayan İnstagram’da nasıl takipçi artırabileceğinizi anlatacağım.

 

 

 İlk önce İnstagram’da ön planda tutacağımız bir alan belirlemeliyiz.Örneğin güzelliğimiz, yakışıklılığımız, spor, haber, mizah vb. Bu alanı hobilerinizden seçmek kolaylık sağlayacaktır.Alan seçtikten sonra paylaşımlarınızı elinizden gelecek en iyi kalitede ve dikkat çekici olacak bir şekilde hazırlamalısınız. Sonraki aşamada yakın çevrenizden destek alabildiğiniz kadar almalısınız bir beğeni bir takip bile etkileşiminizi artıracaktır.

 

Seçtiğiniz alana ve paylaşımlarınıza en uygun, popüler etiketleri eklemeniz ilerlemeniz de önemli rol oynuyor.Bu adımdan sonra kendi reklamınızı yapacaksınız yada İnstagram’a belirli bir ücret karşılığında reklam verebilirsiniz. Kendi reklamınızı alanınızdaki diğer hesapların gönderileri altına dikkat çekici ve hesabınıza girmeye teşvik edici yorumlar atarak yapabilirsiniz.

 

   Son olarak da bot kullanmak, tabiki abartı bir şekilde değil. Google aramalar da kolayca bulabileceğiniz smm panel sitelerinden 1 tl’den daha ucuza takipçi beğeni botu atabilirsiniz. Bunu yapmamızdaki amaç sayfanıza girenlerin takipçi sayınızı az görüp sizi takip etmekten vazgeçmemeleri. Bot işini ayarında tutmak çok önemli bundan sonrası sabır ve çok çalışmaya kalıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir