Hediye Almak İsteyenler Buraya !

İnsanlar hep takılara önem vermiştir.Ne kadar takı gibi durmasada insanlar özellikle erkekler tesbihlere önem verirler.Hatta tesbihi en sık gördüğümüz yerlerden biri araba vitesleridir. Araba vitesleri için resmen vazgeçilmez haline gelmiştir. Kısacası koleksiyoncular ve takı severler için değerli olan tesbihler, yüzükler, kolyeler, ve bileklikleri kaliteli ve uygun fiyatlı bulabileceğiniz  https://www.tesbihediye.com/ a değineceğim. Bu arada ilk alışverişe özel indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

BİZ KİMİZ ?

 

2001 yılından beri tesbih imalati yapan firmamızın temelleri Bursa’nın İznik ilçesinde atılmıştır. Çesit çesit tesbih ve aksesuarları firmamız bünyesinde üretilmekte ve direkt olarak kullanıcılara ulaştırılmaktadır. İnternet sektörüne 2018 yılında ilk defa başlayan firmamız sektördeki yaklaşık 20 yıllık bilgi ve birikimini siz değerli tesbih severler için internet ortamına taşımaya karar vermiş ve halkımızın,ustasından aracısız ve uygun fiyata tesbih sahibi olmasını ilke edinmiştir.

 

 

Misyonumuz

Yaklaşık 20 yıllık tecrübesini internet sektörüne yayarak kullanıcıların ürünleri aracı firmalar olmaksızın üreticisinden uygun fiyata almasıdır. Satış sonrası da müşterilerin yanında olmak ve her türlü ihtiyaçlarına cevap vermek en temel görevimizdir. Yeni ürünler sunmak ve piyasaya yeni bir soluk getirmek müşteri beklentilerine ve taleplerine cevap vermek amacıyla müşterilerle irtibat halinde kalmak ana misyonumuzdur.

 

Vizyonumuz

Ürünlerimizi yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunarak Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi tesbih ve aksesuar sitesi olmak. Her türlü yenilikçi ve öncü fikirleri sektördeki faaliyet alanlarına uygulayarak global ve lider bir şirket olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak yurtiçi ve yurtdışında mağazalaşmaya giderek müşterilerimizin ürünleri bizzat görerek satın almalarını sağlamaktır.

 

 

 

Hediye Almak İsteyenler Buraya !” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir