EN KALİTELİ VE AGRESİF DAĞ BİSİKLETLERİ

Ülkemizde her ne kadar bisikletlerimizi bakkala gitmek için veya gezip tozmak ve spor için kullanıyor olsak da bu işe yüreğini ruhunu veren adrenalin tutkunları bilir ormanda her mevsime uyum sağlayan rengiyle parkurlara girmek, rampalardan uçmak ve ölümcül inişler yapmaktan alınan zevk başka hiçbir şeyde yoktur. Bizde sizler için en iyi ve kaliteli dağ bisikletlerini derledik. Hadi hızlıca listemize göz atalım.

TREK REMEDY 9.9

Fiyat: 7,349.99$

Trek remedy en üst seviye trail bisikletlerinden biridir. Karbon kadro, fox factory maşa ve Sram X01 vites setiyle yüksek performanslı ve agresif bir canavar haline gelmiştir.

SPECİALİZED S-WORKS ENDURO

Fiyat: 8250£

29” Jantlar, önde ve arkada Fox süspansiyon ve Sram XX1 Eagle vites seti ile en engebeli parkurlarda bile rakiplerinizi geride bırakırsınız. Specialized firmasının ürettiği en güzel bisikletlerden birisidir.

SANTA CRUZ BRONSON

Fiyat: Sadece kadro 2000$ En üst seviyesi 9900$

Bu bisiklet hem bikepark hem de doğal parkurlarda sürülmek için özenle tasarlanmış bir şaheser. 27.5 jantlar ve 2.6” lastikler ile hem hız hem de denge sizin elinizde. Arka süspansiyon kafesindeki VPP teknolojisi sayesinde yerden alınan darbeleri daha iyi absorbe eder ve size daha iyi bir pedallama sağlar.

EVIL INSURGENT

Fiyat: Sadece kadro 3099$ En üst seviyesi 7399$

2 tekerlekli bir ölüm makinesi. Firma her ne kadar sitesinde mizahi bir dille anlatsa da bu bisikleti, bu listedeki en iyilerinden birisi.

COMMENCAL META AM V4

Fiyat: Sadece kadro 699€-1099€ En üst seviyesi 4000€

Diğer bisikletlere bakıldığında fiyatı en düşük yelpazede fakat fiyatına aldanmayın tam bir fiyat/performans ürünü bir All Mountain/Enduro bisikletidir. Kadro açıları ve üzerindeki parçalar fiyatına rağmen çok iyi seçilmiş ve özenle inşa edilmiş.

CANYON STRIVE

Fiyat: Sadece kadro 2919$ En üst seviyesi 5349$

Piyasadaki en iddialı enduro bisikletlerinden birisi olmakla beraber tüm bisiklet türlerinin özelliklerine sahiptir. XC kadar iyi tırmanır DH kadar hızlı ve rahat iner. Ve ayrıca bir tank kadar sağlamdır 🙂

CANYON NEURON

Fiyat: En üst seviyesi 5599€

Strive’in aksine bu bisiklet her sürüş senaryosuna uygun yaratılmış ve tüm parçaları özenle seçilmiştir. 130mm süspansiyon, seçilebilir 3 açılı süspansiyon kafesi ve gidondan ayarlanabilen sele (dropper post) ile bisikletinizi asıl sürmek istediğiniz size kalmış.

NUKEPROOF PULSE TEAM DH

Fiyat: 2989€

Dünya downhill şampiyonaları ve bikeparklar için tasarlanmış ve usta atletler tarafından test edilip kalitesi onaylanmış bir bisiklet. 200mm süspansiyonlar ve muhteşem açılı bir kadro ile adeta sınırları zorlamak için inşa edilmiş.

YT CAPRA 27.5

Fiyat: 2499€-5199€

Agresif, hızlı ve dengeli. Bir dağ bisikletinde aradığınız tüm özellikleri YT Industries bu bisiklette toplamış. V4L suspansiyon teknolojisi sayesinde inanılmaz rampalardan uçmak ve engebeli arazide en hızlı olmakla kalmayıp pedallama konusunda da büyük bir avantaj elde edersiniz.

BTR RANGER

Fiyat: Sadece kadro 1000£

Eğer full-suspension tarzı dağ bisikletlerini sevmiyor ve asıl olay hardtail sürmek diyorsanız tam aradığınız üst seviye enduro hardcore hardtail burda. Firma sitesinde yalnızca kadroyu satıyor ve bu kadroyu miyavlayan bir kediye yada full-suspension sürenlerin ağzını açık bırakacak bir parkur canavarına dönüştürmek size kalmış.

NUKEPROOF SCOUT 275 COMP.

Fiyat: 1699£

Nukeproof firmasının hardtail severler için geliştirdiği üst düzey bir hardcore hardtail bisiklet. Ayrıca listemizdeki fiyat/performans ürünü diyebileceklerimizden biri.

COMMENCAL META HT AM

Fiyat: Sadece kadro 369€-549€ tam versiyon 1799€

Bir hardtail bisikletten ne bekleyebilirsiniz? Bu bisiklet 160mm Rockshox Lyrik RC, Sram NX 1×11 vites sisemi ve Sram level frenlerle her koşulda rakiplerinize toz yutturmanız için güzel seçeneklerden biri.

EN KALİTELİ VE AGRESİF DAĞ BİSİKLETLERİ” için 7 yorum

 • 15 Ocak 2019 tarihinde, saat 12:28
  Permalink

  Bisikletler güzelde sürmesini bilene ama😂

  Yanıtla
 • 17 Ocak 2019 tarihinde, saat 08:17
  Permalink

  Admin güzel paylaşım ama dağda bisiklet kullanmam)

  Yanıtla
 • 25 Haziran 2019 tarihinde, saat 15:53
  Permalink

  Yaz başladı bir tane almak lazım ama çok pahalılar. Daha ucuz bir liste için takipteyim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir