En İyi Mobil Oyunlar Part 2

Sizler için derlediğimiz en iyi mobil oyunlar serimizin 2. bölümünü yayınlamaya karar verdik. Mobil oyunları her yönden değerlendirerek elediğimiz oyunlarla yeniden karşınızdayız. Hadi hemen oyunlarımıza göz atalım. 

Part 1 Link :https://www.dızz.com/en-iyi-mobil-oyunlar-part-1/

CALL OF MINI SERİSİ

Şuan toplamda 7 oyunu bulunmakta olan Call of Mini serisi hem yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç olmadan hem de şarjın su gibi bitmesi derdi olmadan oynayabileceğiniz nadir ve güzel oyunlardan biri. Oyunun mantığı klasik savaş oyunlarındaki gibi silah ve ekipman satın al, öldür gibi işlese de co-op ve multiplayer modları ile inanılmaz eğlenceli bir serüvene sürükleniyorsunuz.

 

 

CRITICAL OPS

Tabiri caiz ise bu oyun için CS:GO’nun mobil ortama taşınmış hali diyebiliriz. Her ne kadar grafikleri diğer savaş oyunlarına kıyasla iç açıcı olmasa da yine de çok iyi bir iş çıkarılmış.

https://www.youtube.com/watch?v=TxLpdhy7A9M

 

N.O.V.A. LEGACY

N.O.V.A. serisinin eleştirmenlerden alkış toplayan destansı ilk bölümünü temel alan N.O.V.A. Legacy, muhteşem bir 3B bilim kurgu FPS deneyimi sunuyor – hem de aksiyon dolu, ufak boyutlu bir sürümde.Oyunda ana kahramanımız Kal Wardin, Koloni İdaresi kuvvetleri tarafından tekrar taşınabilir zırhlı giysisini kuşanıp düşmanlara saldırması için çağrılan emekli bir N.O.V.A. piyadesi. Crysis ve Halo serilerinin karışımı bir oyun sayabiliriz ancak grafikleri rakiplerine göre çok kötü.

 

THE RESPAWNABLES

Third person shooter tarzı sayısız içerik sayısız özellik içeren çok yönlü bir savaş oyunu The Respawnables. Oyunun mantığı bildiğiniz meydan savaşı. Silahınız ve zırhınızı kuşanıyorsunuz ardından diğer oyunculara pata küte giriyorsunuz. Oyunda hem offline hem de online mod olması bu oyunun en güzel yanlarından diyebiliriz. Fakat oyunda para kasması biraz zor.

 

PAC-MAN

Evet artık daha normal ve daha barışçıl oyunlara geçmemiz lazım. 7’den 70’e herkesin hayatında bir kez dahi olsa oynadığı bir ”Klasik” PAC-MAN. Oyunun mantığını bizim anlatmamız burada size saygısızlık olur. Sizi bu nostalji dolu oyun videosuyla baş başa bırakalım.

 

En İyi Mobil Oyunlar Part 2” için bir yorum

  • 25 Haziran 2019 tarihinde, saat 15:43
    Permalink

    En İyi Mobil Oyunlar Part 1 kadar etkileyici. Adını bile duymadığım oyunlar varmış. THE RESPAWNABLES oyununa bayıldım özellikler. Takipteyim serinin devamını bekliyorum.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir