En İyi Mobil Oyunlar Part 1

 

Her sıkıldığımızda elimize aldığımız telefonlarımızla uğraşırken gerçekten de eğleniyor muyuz? Yoksa bu sadece kendi kendimize söylediğimiz basit bir yalan mı? İşte can sıkıntınızı tabiri caizse silip atacak en iyi mobil oyunlar.

 

DEAD TRIGGER 1 VE 2

Biz sayfanın adminleri olarak da severek oynadığımız ”First Person Shooter” tarzı bir zombi katletme oyunudur. Oyunda karargahınızda bulunan adamları geliştirerek, silah projelerini (blueprintleri) toplayarak tek kişilik bir katliam makinesi haline geliyorsunuz. Ve iyi haber oyun bitmiyor. Tüm hikayeyi bitirseniz dahi sürekli bir event düzenleniyor.

 

PUBG MOBILE

Dünyayı kasıp kavuran player unknowns battlegrounds oyununun mobil versiyonu. Bilgisayardaki kadar güzel olmasa da yinede o aksiyonun %50-60’ını yaşayabiliyorsunuz. Oyunun kötü yanı şarjınızı inanılmaz derecede sömürüyor olması.

 

MODERN COMBAT 5

Eski oyunlarıyla bile bugünün mobil oyun camiasının çıtasını yüksek tutan modern combat serisinin en tutlan oyunudur. Hatta artık e-spor düzeyine kadar gelmiş birkaç mobil oyundan biridir. FPS olması ve günümüzdeki çoğu oyundan daha kaliteli olması bu oyunu tüm application storelarda en üst sıralarda tutuyor.

 

 

ASPHALT 8 : AIRBORNE 

Heyecan dolu muhteşem bir yarış oyunu. Her ne kadar gerçekçi olmasa da grafik açısından ve oyun modları açısından lider bir yarış oyunu. Sayısız motorsiklet ve arabayla birlikte multiplayer modu da hız tutkunlarının birbiriyle rekabet etmesini sağlıyor.

 

REAL RACING 3

Real racing 3 birçok ödül almış mobil bir yarış oyunudur. Hem grafik açısından hem de mekanikler açısından tüm mobil yarış oyunlarını gölgede bırakabilicek kapasiteye sahip bir oyun. Multiplayer modu sayesinde arkadaşlarınızla da oynayabiliiyorsunuz. Tek kötü yanı biraz performanslı bir telefon gerektirmesi.

 

CARX DRIFT RACING

Mobil oyun tarihindeki, gelmiş geçmiş en iyi drift oyunlarından birisi olan CARX mobil ile yetinmeyip bu heyecanı bilgisayar ortamına da taşıdı fakat şuan konu bu değil. İnanılamaz eğlenceli oyun modları , geniş araç yelpazesi ve muhteşem pistler üstüne bir de multiplayer modu eklenince eğlence tavan yapıyor. Oynaması kolay ve zevk verici.

 

 

 

En İyi Mobil Oyunlar Part 1” için 2 yorum

  • 25 Haziran 2019 tarihinde, saat 15:41
    Permalink

    Bilgisayar oyunları kadar olmasa da telefonda oyun oynamak da oldukça eğlenceli. Mobil oyun piyasasını takip etmek biraz zor sürekli geliştiği için. Güzel bir rehber olmuş. Teşekkürler 🙂

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir