En İyi Dizi Film İzleme Sitesi

Merhabalar,
Sizlere bugün yeni açılan bir Dizi & Film izleme sitesinden bahsetmek istiyorum. Site 21 Nisan 2019 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır, henüz çok yeni ve içerik yavaş yavaş ekleniyor. Sitenin kurucusu, 2011-2014-2016-2017 yıllarında farklı farklı Film izleme sitelerinde görev yapmış ve kendi sitelerini açmıştır.

Sektörde rekabet çok fazla ama misyon olarak ‘en iyisi’ olmayı hedefleyen bir yönetime sahip. Rakip sitelerde çok fazla rahatsız edici reklamlar olması, Dizi & Filmlerin düzgün şekilde açılmaması (çalışmaması) durumu, böyle bir projenin hayata geçmesine sebep oldu.
Site adım adım ve yavaş yavaş büyüyecek, ekip üyeleri arttıkça da içerik eklenmesi hızlanacak. Günlük +1000 aktif ziyaretçi sayısına ulaşılmadan da reklam eklenmeyecektir. Reklam eklendiği zaman ise; rahatsız edici reklamlar olmayacaktır. Tamamen kullanıcı dostu arayüzü, kolay kullanımı ve şaşırtıcı hızı ile sizi bağımlısı yapacak bir web sitesi.
Yönetici ile rahatça iletişime geçebilir, istek Dizi veya Film yapabilir, sorunlu veya hatalı içeriği bildirebilirsiniz. Herkes davetlidir.

SİTE LİNKİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir