En Çok Kazandıran Link Kısaltma Sitesi(5 tl Başlangıç)

Tıkla, 15 TL KAZAN !
Kafanızdaki ‘Nasıl Gelir arttırabilirim ? ‘ ya da ‘Gelir yaratabilirim ?’ sorularına gelin birlikte Nokta koyalım. Nokta size efor kaybetmeden para kazanabilme olanakları sunar. Köyde, okulda ya da tatilde nerede olursanız olun konum farketmeden link kısaltarak ve paylaşarak rahatlıkla aylık gelirinizi yükseltebilirsiniz.

LİNK KISALT VE PARA KAZAN
Kısaltmış olduğunuz bağlantılara yapılan ziyaretler ile en yüksek CPM oranları ile gelirinizi yükseltin. Üstelik eklentimizi sitenize yükleyerek belirlediğiniz alan adlarına ait URL leri tek seferde kısaltabilirsiniz. Bu eklentiyi sitesine yükleyen Alexa değeri 1 milyonun altındaki sitelerin hesabına 5 ₺ bakiye yükseltme işlemi yapıyoruz.
SİTENE BANNER EKLE VE PARA KAZAN
Nokta hesabınıza giriş yaptıktan sonra referans menüsü altında tüm ekran boyutları için uyumlu olan bannnerlarımızı sitene ekle tıklayıp üye olan kullanıcıların sağladığı her kazancın %20 sini sizin hesabınıza da yükleyelim. Ayrıca alexa değeri 500 BİN altında olan sitelere aylık 5 ₺ ödeme sağlanır.
PAYLAŞ VE PARA KAZAN
Alexa değeri 500 BİN altında olan websitenizde nokta linki açıklayan ve tanıtan makalenizi paylaşıp bizi bilgilendirin bakiyenize 5 ₺ eklyelim. Üstelik makalenizden gelen her üye için ekstra %20 kazanç sağlayın
ÜYE OL VE 5 TL KAZAN
Nokta link ilk destekçilerine 5 ₺ hoş geldin hediyesi veriyor. Hemen sende nlk.me adresine girip üyeliğini gerçekleştir ve 5 ₺ yi anında kazan.
NEDEN LİNK KISALTMA SERVİSİ KULLANMALIYIM ? (İDDİA, CANLI MAÇ, FİLM VE BLOGCULAR İÇİN ÖNEMLİ)
Paylaştığınız makalaleri sürekli sosyal medya platformlarında paylaşmanız alan adınızın sosyal medya platformlarında spama düşmesine sebep olabilir. Nokta, size sürekli anternatif URL’ler sunarak hem alan adınızın spama düşmesini engeller hemde size ekstra gelir sağlayarak aylık kazancınızı yükseltir.

Nokta Link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir