Çin’den Eviniz İçin Alabileceğiniz Faydalı Ürünler

   

   

-Gıda Saklama Klipsi

Paketini açtığımız her şeyi özellikle baharatları günü gününe bitiremiyoruz.Bu plastik klipsler açtığınız paketin ağzına rahatlıkla uyarak paketin içindekilerin nemlenmesini önleyerek daha sonra tekrar tekrar kullanabilmenize olanak sağlıyor.

   

   

-Yüksek Basınçlı Gider Açıcı

Evinizde tıkanan bütün giderleri yarattığı yüksek basınçla sorunsuz bir şekilde açabilen bu aleti eğlence amaçlıda kullanabilirsiniz.

-Antibakteriyel Dış Macunu Sıkacağı

Dış fırçalarınızı mikroplardan uzak bir şekilde saklamanıza ve diş macununuzu israf etmeden kolayca diş fırçanıza sıkabilmenize yarayan bu alet eviniz için ideal.

   

   

-Krep Makinesi

Sabah okula yada işe gitmeden önce hızlı bir kahvaltı yapmak istiyorsanız bu krep makinesi işinizi çok kolaylaştıracaktır.

   

   

-Sebze Kesici-Rende

Yanında bulunan kolu çevirerek çalıştırdığınız bu alet sayesinde sebzelerinizi daha rahat ve ince bir şekilde kesebilir yada rendeleyebilirsiniz.

   

   

-Meyve Sebze Dilimleyici

Sebze yada meyve dilimlerken elinizi kesiyorsanız yada düzgün dilimleyemiyorsanız bu alet sayesinde çok kolay bir şekilde dilimleyebilirsiniz.

   

   

-Rulo Boya Fırçası

Sıradan fırçalardan farkı yanında gelen aparatlar sayesinde boyayı kovadan kolayca ve sıçratmadan haznesine çekerek duvarı boyarken tabancası sayesinde duvara boyayı etrafı kirletmeden ve kolayca iletmesi.

   

   

-Şişe

Sıradan bir şişeden farklı olarak boyut değiştirebildiği için şişenizin dolması halinde üstüne ekleme yapmaya devam edebiliyorsunuz.

   

   

-Ambalaj Makinesi

Çabuk bozulan yiyeceklerinizi vakumlayarak paketlemenize yarayan bu alet sayesinde yiyeceklerinizi daha uzun süre ve daha korunaklı bir şekilde muhafaza edebileceksiniz.

   

   

-Hamur Dağıtıcısı

Hamur işi yapmayı çok seviyorsanız ama hamurlarınızı kalıplara dökerken zorlanıyorsanız bu hamur dağıtıcısı size göre.

   

   

-Karpuz Dilimleyicisi

Karpuz dilimlerken her zaman zorlanmışızdır.Bu dilimleyici sayesinde ortadan ikiye kestiğimiz karpuzu düzgün bir şekilde dilimleyip ikram edebiliriz.

Çin’den Eviniz İçin Alabileceğiniz Faydalı Ürünler” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir