Çin’den Alabileceğiniz En İyi Telefon Aksesuarları

   

   

-Hızlı Şarj

Telefonunuzun acilen şarj olması lazım ama kendi adaptörüyle 1-2 saat de anca şarj olur.Hızlı şarj sayesinde bu süre 40-50 dakikaya kadar inebiliyor.

   

   

-Kamera Lensli Telefon Kılıfı

Fotoğraf çekmeyi hobi edinmiş insanlar için tasarlanmış bu kılıf üstündeki 6 farklı lens sayesinde bambaşka bir fotoğraf çekme deneyimi yaşatıyor.

-Parmak Telefon Tutucu

Günümüzde telefon boyutları git gide büyüyor.Elleri küçük olanlar veya telefonu tutmakta zorlananlar için ideal olan bu ürünü istediğiniz çıkarıp istediğinizde takabiliyorsunuz.

   

   

-Manyetik Powerbank

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla hayatımıza giren taşınabilir şarj cihazlarını da yanımızdan ayırmaz olduk. Taşınabilir şarj cihazlarının belkide en büyük sorunu yanımızda kablo taşımak zorunda olmamız.Manyetik powerbank bu soruna çare oluyor.

   

   

-Selfie Çubuklu Kılıf

Durmadan selfie çekinenler için üretilmiş bu ürün sayesinde artık yanınızda fazladan selfie çubuğu taşımanıza gerek kalmayacak.

   

   

-Klavye,Fare Dönüştürücülü Telefon Standı

Pubg severler için tasarlanmış bu ürün tam bir harika! İsterseniz telefonunuzu sabitleyip film izleyin,isterseniz standa klavye ve fare bağlayarak eşsiz bir oyun deneyimi elde edin.

Çin’den Alabileceğiniz En İyi Telefon Aksesuarları” için bir yorum

  • 24 Ocak 2019 tarihinde, saat 11:26
    Permalink

    Klavye,fare dönüştürücü telefon standı en güzeli.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir